Loading color scheme

                       

 • od 45zł/mb
  Ramy drewniane

  Pomagamy dobrać ramę najlepiej pasującą do kolorystyki i stylu pracy. Posiadamy około 300 wzorów ram drewnianych klasycznych i zdobionych pochodzących z Polski, Włoch, Hiszpanii i Czech. Cena usługi zawiera montaż pleców oraz zawieszki.

 • od 40 zł/m2
  Passe-partout
  Aby podnieść walor estetyczny pracy oraz optycznie ją powiększyć możemy dodać do oprawy passe-partout. Używamy najwyższej jakości bezkwasowego kartonu Mooreman, które występuje w bogatej palecie kolorów i faktur w tym także z powłoką welurową i płócienną.

 

 • od 55zł/m2
  Szkło 

  Do zabezpieczenia pracy stosujemy szkło: klasyczne, antyrefleksyjne oraz specjalny rodzaj szkła tzw. muzealne. Szkło muzealne (Art glass) charakteryzuje się niezwykłą przezroczystością (na poziomie 99%) oraz ochroną przed promieniowaniem UV.

 • 40zł/mb
  Krosno 

  Prace na płótnie dostarczone w rolce naciągamy na krosno malarskie (blejtram). Dodatkowo, wedle życzenia możemy dodać ramę.

 • od 70zł
  Wydruk na płótnie + krosno+ werniks
  Wydruki na płótnie wykonuje artysta grafik stosując wysokiej jakości płótna Polycotton 380gsm matt, praca zostaje zabezpieczona werniksem oraz naciągnięta na sosnowe krosno. 

 • format A3 (30 x 40 cm)     120 zł
  format A2 (40 x 60 cm)     140 zł
  format B2 (50 x 70 cm)     160 zł
  format A1 (60 x 80 cm)     205 zł
  format B1 (70 x 100 cm)   220 zł
  format A0 (80 x 120 cm)    260 zł
  format B0 (100 x 140 cm)  320 zł

 

 

 • cena do uzgodnienia
  Rekonstrukcje fotografii

  Wykonujemy rekonstrukcje starych pamiątkowych zdjęć posiadających defekty takie jak rozdarcia, plamki czy pęknięcia. Zdjęcie zostaje zeskanowane, następnie wykonywany jest ręczny retusz ubytków przy pomocy profesjonalnych programów graficznych. Gotowe zdjęcia możemy wydrukować na papierze fotograficznym lub na płótnie oraz oprawić w ramę.

 • cena do uzgodnienia
  Renowacje ram i obrazów, konserwacja dzieł sztuki

  Współpracujące z nami osoby z wykształceniem kierunkowym w zakresie konserwacji i restauracji dzieł sztuki realizują prace obejmujące profesjonalną odnowę obrazów i ram.

Pasja tworzenia

Gościmy Was w miejscu, które powstało z zamiłowania do sztuki i designu. Z wielką przyjemnością przyjmujemy dostarczone przez Was prace do oprawy. Z każdą wiąże się niepowtarzalna historia i każda jest przez to wyjątkowa, a dodając im nową oprawę zyskują osobisty akcent. 

KATARZYNA Właścicielka
Pasja i działanie

Planowanie procesu wykonania oprawy, dobór komponentów i kwestie techniczne - to moja specjalizacja, w której sprawdzają się umiejętności zdobyte podczas pracy w ramiarni w Londynie. 

TOMASZ Zadania specjalne
Sztuka on-line

Social media, nasza witryna w sieci i sklep on line - to mój świat:)

KAROLINA Social Media, galeria on-line